Ročník 2014

Další sezóna víkendovek, táborů a dalších akcí je za námi. A to je čas, kdy se spouští vaše oblíbená soutěž. Neváhejte a pošlete nám fotografie, videa a texty ze svých akcí.

Proberte se svými úlovky a pošlete nám ty nejlepší kousky. Na vítěze budou opět čekat drobné a milé ceny a také je možné, že se vaše fotografie objeví na propagačních materiálech brontosaura.

Na vaše výtvory se těší Ctibor a Monty

Soutěžní kategorie pro rok 2014

Cestou necestou

Pošlete fotky toho, jak jste na cestě i necestě. Jak kolem vás ubíhá krajina, jak šlapete po rovině, do kopce, z kopce, na suchu, blátem, sněhem, po kamení, po písku, kopřivami i po zeleném pažitu, po svých nebo s využitím dopravních prostředků.

Volná tvorba

Pošlete jakoukoli fotku z brontosauří akce, která nezapadá do kategorie předchozí a přitom podle vás stojí za to ji prezentovat. Tato kategorie dává prostor fotkám zachycujícím jakékoli další zážitky.

Video

Natočte pořádnou akci, dejte ochutnat ostatním, co se na vaší akci událo zajímavého, krásného, neopakovatelného.

Podmínky

  • Fotografie nebo video musí pocházet z Brontosauří akce konané v období od 1. listopadu 2013 až do 30. října 2014.
  • Každý autor může do jedné kategorie zaslat maximálně 5 děl.
  • Minimální velikost fotografie je 400 kB, maximálně 8 MB. Fotografie však posílejte raději v co největší kvalitě to jde!

Tradičně hrajeme o hodnotné ceny! (např. knihy, čokolády a jiné sladkosti)

Uzávěrka pro zasílání soutěžních snímků a videí je 10. prosince 2014.

Jak poslat fotky?

Novinkou je, že letos můžete fotky nahrávat přímo skrze formulář na webu soutěže, což nám ušetří spoustu času s administrací :-)

V případě problémů s nahráváním nás kontaktujte na emailu brontosaurus.zije@seznam.cz.

Do hlasování bude v obou kategoriích po výběru porotou zařazeno 30 nejzdařilejších fotografií nebo jiných výtvorů. Soutěžní porota si bere právo nezařadit do soutěže snímky, které nespadají do zadaných kategorií.